Øvrige ansatte

Inntak

Fag for studiekompetanse

Hege K Rustad  tlf. 23 46 67 00  hege.rustad@ude.oslo.kommune.no

Yrkesfaglige utdanningsprogram

Sofia Tavridou-Eide  tlf. 23 46 67 00  Sofia.Tavridou.Eide@ude.oslo.kommune.no

 

Rådgivere

Elisabeth Bergh-Johnsen  tlf. 91 89 24 43  elisabeth.bergh-johnsen@ude.oslo.kommune.no

Kirsten Kessel  tlf. 91 81 22 64   kirsten.kessel@ude.oslo.kommune.no

Tommy Næss  tlf. 91 81 99 27   tommy.naess@ude.oslo.kommune.no

Sonja Popadic  tlf. 91 74 95 27  sonja.popadic@ude.oslo.kommune.no

Hanne Tømmerbakke  tlf. 91 87 69 41  hanne.tommerbakke@ude.oslo.kommune.no

 

Fagkonsulenter og konsulenter

Fagkonsulent Ellen Winther tlf. 91 72 87 35  Ellen.Winther@ude.oslo.kommune.no

Konsulent Kjærsti Løvland  tlf. 46 80 38 45  kjaersti.lovland@ude.oslo.kommune.no

 

Resepsjon

Fagansvarlig Alice Stoveland tlf. 91 79 52 72  alice.stoveland@ude.oslo.kommune.no

Konsulent og publicist Liudmila Logacheva tlf. 91 84 97 41  liudmila.logacheva@ude.oslo.kommune.no

Konsulent Jwan Aziz Karim tlf. 90 03 71 59  jwan.aziz.karim@ude.oslo.kommune.no

Sekretær Linda Marie Christensen tlf. 94 79 25 08  linda.marie.christensen@ude.oslo.kommune.no 

Sekretær Ivana Gazica tlf. 90 93 47 06  ivana.garsica@ude.oslo.kommune.no

 

Studieverksted/bibliotek

Bibliotekar Elisabeth Nesje tlf. 91 80 40 59  elisabeth.nesje@osloskolen.no

Bibliotekar Troels Timmermann tlf.46 94 78 34  troels.rue.timmermann@ude.oslo.kommune.no

Veileder Liudmila Logacheva tlf.91 84 97 41  liudmila.logacheva@ude.oslo.kommune.no

 

IKT

Fagkonsulent Sheng Ye tlf. 91 62 13 46  sheng.ye@osloskolen.no

Konsulent Tommi Päivärinne tlf. 91 75 67 26  tommi0306@osloskolen.no

Lærling Denis Erdogan tlf. 48 09 33 52  dennis1205@osloskolen.no

 

Økonomi

Fagkonsulent/lønn Grethe Christin Sandmo tlf. 46 82 47 21  grethe.sandmo@ude.oslo.kommune.no

Fagkonsulent/økonomi Afërdita Istrefi Cimili tlf. 91 84 63 64  aferdita.cimili@ude.oslo.kommune.no 

 

Bygningsdrift

Driftsleder Kai Grøtli  kai.grotli@ude.oslo.kommune.no

Tilsynsvakt: Izzet Karatepe tlf. 91 75 19 35, mandag og tirsdag fra kl 16.00 - kl 22.00

Tilsynsvakt: Ronald Erlandsen  tlf. 91 75 19 35, onsdag og torsdag fra kl 16.00 - kl 22.00