Øvrige ansatte

Inntak
Fag for studiekompetanse
Hege K Rustad  tlf. 23 46 67 00
hege.rustad@ude.oslo.kommune.no

Yrkesfaglige utdanningsprogram
Sofia Garozzo - Eide  tlf. 23 46 67 00
Sofia.Eide@ude.oslo.kommune.no

Rådgivere
Kirsten Kessel  tlf. 91 81 22 64
kirsten.kessel@ude.oslo.kommune.no

Tommy Næss  tlf. 91 81 99 27
tommy.naess@ude.oslo.kommune.no

Hanne Tømmerbakke  tlf. 91 87 69 41
hanne.tommerbakke@ude.oslo.kommune.no

Anne Ugland  tlf. 47 45 02 97
anne.ugland@ude.oslo.kommune.no

Katja Antin
Tlf. 47 48 02 61
katja.antin@ude.oslo.kommune.no

Fagkonsulenter og konsulenter
Fagkonsulent Ellen Winther tlf. 91 72 87 35
Ellen.Winther@ude.oslo.kommune.no

Konsulent Kjærsti Løvland  tlf. 46 80 38 45
kjaersti.lovland@ude.oslo.kommune.no

Resepsjon
Konsulent og webredaktør Liudmila Logacheva tlf. 91 84 97 41
liudmila.logacheva@ude.oslo.kommune.no

Konsulent Jwan Aziz Karim tlf. 90 03 71 59
jwan.aziz.karim@ude.oslo.kommune.no

Konsulent Linda Marie Christensen tlf. 94 79 25 08
linda.marie.christensen@ude.oslo.kommune.no 

Konsulent Ivana Gazica tlf. 90 93 47 06
ivana.garsica@ude.oslo.kommune.no

Konsulent Ishrat Zafar tlf. 48 09 33 52
ishrat.zafar@ude.oslo.kommune.no

 

Studieverksted/bibliotek
Koordinator Jwan A. Karim tlf. 23 46 67 00 (sentralbord)
jwan.aziz.karim@ude.oslo.kommune.no

Veileder Liudmila Logacheva tlf. 23.46 67 00 (sentralbord)
liudmila.logacheva@ude.oslo.kommune.no

IKT
Fagkonsulent Sheng Ye tlf. 91 62 13 46
sheng.ye@osloskolen.no

Konsulent Tommi Päivärinne tlf. 91 75 67 26
tommi0306@osloskolen.no

Økonomi
Fagkonsulent/lønn Grethe Christin Sandmo tlf. 46 82 47 21
grethe.sandmo@ude.oslo.kommune.no

Fagkonsulent/økonomi Afërdita Istrefi Cimili tlf. 91 84 63 64
aferdita.cimili@ude.oslo.kommune.no

Bygningsdrift
Driftsleder Kai Grøtli
kai.grotli@ude.oslo.kommune.no

Tilsynsvakt: Izzet Karatepe tlf. 91 75 19 35
onsdag og torsdag fra kl. 16.00–22.00

Tilsynsvakt: Ronald Erlandsen  tlf. 91 75 19 35
mandag og tirsdag fra kl. 16.00–22.00