Øvrige ansatte

Inntak
Fag for studiekompetanse
Hege K Rustad  tlf. 23 46 67 00
hege.rustad@osloskolen.no

Yrkesfaglige utdanningsprogram
Sofia Garozzo - Eide  tlf. 23 46 67 00
sofia.garozzo-eide@osloskolen.no

Rådgivere
Anne Ugland  tlf. 47 45 02 97
anne.ugland@osloskolen.no

Gunhild de Presno
Tlf.46 86 59 56
gunhild.presno@osloskolen.no

Hanne Tømmerbakke  tlf. 91 87 69 41
hanne.tommerbakke@osloskolen.no

Katja Antin
Tlf. 47 48 02 61
katja.antin@osloskolen.no

Lise Olafsen Løndal
Tlf. 45 72 00 62
lise.londal@osloskolen.no

Marianne M. Skjerven
Tlf. 90 28 74 91  
marianne.skjerven@osloskolen.no

Tommy Næss  tlf. 91 81 99 27
tommy.naess@osloskolen.no

Fagkonsulenter og konsulenter
Fagkonsulent Ellen Winther tlf. 91 72 87 35
ellen.winther@osloskolen.no

Fagkonsulent Marianne Gulbrandsen tlf.94 00 70 59
marianne.gulbrandsen@osloskolen.no

Konsulent Kjærsti Løvland  tlf. 46 80 38 45
kjarsti.lovland@osloskolen.no

Resepsjon
Fagkonsulent Emira Alagic tlf. 91 79 52 72
emira.alagic@osloskolen.no

Konsulent og webredaktør Liudmila Logacheva tlf. 91 84 97 41
liudmila.logacheva@osloskolen.no

Konsulent Jwan Aziz Karim tlf. 90 03 71 59
jwan.karim@osloskolen.no

Konsulent Linda Marie Christensen tlf. 94 79 25 08
linda.christensen@osloskolen.no 

Konsulent Camilla Adeleide Holtan-Haga tlf. 45 87 80 71
camilla.holtan-haga@osloskolen.no

Konsulent Melissa Nobre Soares dos Santos tlf. 45 87 88 81
nobre.santos@osloskolen.no

Studieverksted/bibliotek
Koordinator Lene Terjesen Johnsen tlf. 45 87 59 49 
lene.t.johnsen@osloskolen.no

Koordinator Jwan A. Karim tlf. 23 46 67 00 (sentralbord)
jwan.karim@osloskolen.no

Veileder Liudmila Logacheva tlf. 23.46 67 00 (sentralbord)
liudmila.logacheva@osloskolen.no

IKT
Fagkonsulent Sheng Ye tlf. 91 62 13 46
sheng.ye@osloskolen.no

Konsulent Tommi Päivärinne tlf. 91 75 67 26
tommi.paivarinne@osloskolen.no

Konsulent Ishrat Zafar flf. 48 09 33 52
ishrat.zafar@ude.oslo.kommune.no

Økonomi
Fagkonsulent/lønn Grethe Christin Sandmo tlf. 46 82 47 21
grethe.sandmo@osloskolen.no

Fagkonsulent/økonomi Afërdita Istrefi Cimili tlf. 91 84 63 64
aferdita.cimili@osloskolen.no

Fagkonsulent Ishrat Zafar tlf. 48 09 33 52
ishrat.zafar@osloskolen.no

Bygningsdrift
Driftsleder Kai Grøtli
kai.grotli@osloskolen.no

Tilsynsvakt: Carl-Oskar Billenman tlf. 91 75 19 35
onsdag og torsdag fra kl. 16.00–22.00
carl-oskar.billeman@osloskolen.no

Tilsynsvakt: Ronald Erlandsen  tlf. 91 75 19 35
mandag og tirsdag fra kl. 16.00–22.00
ronald.erlandsen@osloskolen.no